НОВИНИ

19.09.2007 | Міністр оборони Франції зробив заяву щодо Ірану
За матеріалами - Korespondent.net

Франція не будує військових планів проти Ірану, а, навпаки, наполягає на необхідності продовження переговорів, сказав міністр оборони Франції Ерве Морен, виступаючи в середу, 19 вересня, на телеканалі Canal+.

 

Цю заяву міністр зробив у відповідь на слова глави МЗС Франції Бернара Кушнера про те, що криза навколо іранського ядерного досьє змушує міжнародне співтовариство готуватися до "гіршого", тобто до "війни".

Висловлення глави французького МЗС викликали обурення політиків і громадськості, як у Франції, так і в усім світі, включаючи Іран. У вівторок, виступаючи в ефірі радіостанції Луна Москви під час свого візиту в Росію, Кушнер заявив, що його слова були вирвані з контексту і неправильно витлумачені журналістами.

"Ніхто не повинен думати, що ми готуємо і розробляємо плани проти Ірану, - заявив міністр оборони Франції. - Необхідно зробити все можливе, щоб уникнути катастрофи, яка може виникнути, якщо Іран буде володіти бомбою, або, якщо деякі країни будуть наносити удар по Ірану".

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 6205. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект