НОВИНИ

19.09.2007 | ЄС, Норвегія, Ісландія та Швейцарія узгодили перелік біометричних даних для дозволі на проживання для іноземців
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Два відбитки пальців та електронну фотографію міститимуть дозволи на проживання, що видають іноземцям у Євросоюзі. Перелік цих біометричних даних узгодила у вівторок так звана “змішана комісія”, до якої входять держави ЄС, Норвегія, Ісландія та Швейцарія.

“Дозвіл на проживання” для іноземців у державах ЄС, Норвегії, Ісландії та Швейцарії матиме однаковий формат та набір інформації. Він матиме вигляд окремої картки, а не стікера, що уклеюють до паспорта. “Ці нові документи міститимуть біометричні дані, і тому їх впровадження є гарним кроком на шляху до унеможливлення підробок документів,” - сказав віце-президент Єврокомісії Франко Фраттіні.

Тепер спеціалістам з держав Євросоюзу залишилося узгодити технічні параметри нових документів. Після цього впродовж двох років іноземці мають отримати нові дозволи на проживання із вмонтованим чипом, на якому зберігатиметься електронна фотографія власника. Ще за рік до неї додадуть відбитки двох пальців. Спеціалісти спочатку наполягали, щоб там були відбитки усіх 10 пальців. Але через обмежений обсяг пам'яті на чипі, цю ідею відкинули.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект