НОВИНИ

18.09.2007 | Північноатлантичний Альянс зацікавлений у продовженні співробітництва з Україною в галузі стратегічних вантажних авіаперевезень
Джерело - Сайт "Україна-НАТО" МЗС України

НАТО пропонує Україні і Росії продовжити контракт на використання літаків Ан-124-100 "Руслан", термін якого закінчується у поточному році. Агентство матеріально-технічного постачання при НАТО (NAMSA) звернулося до Ruslan SALIS GMBH, що представляє інтереси провідних світових операторів важкого транспортного літака Ан-124-100 "Руслан" АНТК ім.Антонова (Україна) і групи компаній "Волга-Дніпро" (Росія) в програмі з використання транспортника на користь НАТО і ЄС, з проханням підготувати пропозиції щодо продовження співпраці.

Літак Ан-124-100 "Руслан" вантажопідйомністю 130 тонн вже більше 10 років успішно експлуатується на світовому ринку надважких і негабаритних вантажів, а також в міжнародних миротворчих місіях.

 Як раніше повідомлялося, в серпні цього року українські виробники "Мотор Січ" і АНТК ім. Антонова та російська авіакомпанія "Волга-Дніпро" підписали угоду про відновлення серійного виробництва вантажних літаків АН-124, яке було припинено в 1995 році. Сьогодні сторони відпрацьовують питання відновлення серійного виробництва модернізованої версії цього літака вантажопідйомністю 150 тонн.
 

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект