НОВИНИ

18.09.2007 | Іран звинуватив Францію в екстремізмі й наслідуванні США
Джерело - Korespondent.net, BBC

Державні ЗМІ Ірану з гнівом відреагували на слова міністра закордонних справ Франції Бернара Кушнера про можливість війни, пов’язаної з іранськими ядерними амбіціями.

Іран звинуватив Францію в екстремізмі й наслідуванні США
 

Іран звинуватив Францію в екстремізмі й наслідуванні США

Іранське державне інформаційне агентство ІРНА оприлюднило повідомлення, у якому звинувачує Президента Франції Ніколя Саркозі й членів його команди в екстремізмі й ретрансляції політики Вашингтона в Європі.


ІРНА заявило, що останні заяви Франції свідчать про її намір у всьому повторювати політику США.

"Господарі  Єлисейського палацу стали трансляторами політики Білого дому в Європі й взяли тон навіть більш жорсткий, більше запальний, більше нелогічний, ніж у Вашингтона", - зазначається в повідомленні.

"У той час, як питання іранської ядерної програми є близьким до вирішення, завдяки заходам, здійсненим Іраном і МАГАТЕ, екстремізм французьких лідерів створює перешкоди на цьому шляху", - зазначається в повідомленні агентства.

У повідомленні також йдеться про те, що французької народ ніколи не забуде нинішнього часу, коли людина з неєвропейським підходом до міжнародної політики переїхала до  Єлисейського палацу.

Як повідомлялося, у неділю, 16 вересня, міністр закордонних справ Франції Бернар Кушнер заявив про необхідність підсилити європейські санкції проти Ірану через його ядерну програму. При цьому міністр не виключив можливості війни з Іраном.

17 вересня міністр закордонних справ Нідерландів Максим Ферхаген заявив про готовність підтримати введення більше жорстких європейських санкцій проти Ірану у випадку, якщо Рада Безпеки ООН відмовиться від такої пропозиції.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект