НОВИНИ

11.10.2004 | "Я вважаю, що Україна є стратегічним партнером НАТО і важливою країною загалом", - Яап де Хооп Схеффер
Джерело - Офіційний сайт НАТО

Аудіо-запис прес-конференції генерального секретаря НАТО пана Яапа де Хооп Схеффера з нагоди візиту до штаб-квартири НАТО Прем’єр-міністра Чеської Республіки пана Станіслава Гросса.


 Генеральний секретар НАТО: “Ми завжди підкреслюємо важливість партнерських відносин Альянсу. Україна, безумовно, є стратегічним партнером НАТО. Альянс підписав з Україною План дій, у якому йдеться про цінності, які поділяє НАТО і про які згадував пан Прем’єр-міністр. Отже, що я можу сказати стосовно Вашого запитання? Згідно з Планом дій, ми очікуємо, що в Україні будуть проведені вільні та чесні вибори, не буде переслідувань засобів масової інформації, буде забезпечено рівний доступ до ЗМІ усіх кандидатів, не буде переслідувань окремих кандидатів, тобто йдеться про стандарти, які відстоює НАТО, але які також включено у План дій Україна – НАТО.


Саме це зауваження я робив раніше під час свого візиту до Києва, і наголошую на цьому зараз: я вважаю, що Україна є стратегічним партнером НАТО і важливою країною загалом. Тож, нехай в Україні відбудуться вільні та чесні вибори без порушень, нехай буде забезпечено рівний доступ до ЗМІ, і тоді усі скажуть, що Україна довела відданість цінностям, які покладено в основу Плану дій”.       | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект