НОВИНИ

17.09.2007 | Українці поїдуть у Штати вивчати підходи НАТО
За матеріалами - Української правди

Представники українського флоту на курсах в США вивчатимуть термінологію ВМС за стандартами НАТО, а також питання організації взаємодії в об’єднаних військово-морських силах Альянсу під час проведення операцій з підтримки миру.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

Як сказано в повідомленні, 16 вересня у місті Ньюпорт, Сполучені Штати, представники Центру морських операцій українського флоту капітан 3 рангу Антон Галунов та старший лейтенант Олексій Подоприга "прослухають курси термінології військово-морських сил, організовані Стратегічним командуванням НАТО з трансформації".

"Метою заходу є ознайомлення представників країн-партнерів з термінологією, оперативними процедурами та організацією взаємодії в об’єднаних військово-морських силах НАТО під час проведення операцій з підтримки миру", - повідомляє Міноборони.

"Також слухачі ознайомляться з процесом прийняття рішення на проведення і планування військово-морських операцій Північноатлантичного альянсу, організацією та завданнями операцій з підтримки миру", - сказано в повідомленні.

Курси термінології військово-морських сил за стандартами НАТО, що входять до переліку заходів міжнародного співробітництва Міністерства оборони України та Збройних сил України на серпень-вересень 2007 року, завершаться 22 вересня, повідомляє Міноборони.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект