НОВИНИ

17.09.2007 | Група переможців інтерактивного конкурсу МЗС відвідала Брюссель
Джерело - Сайт "Україна - НАТО" МЗС України

13-14 вересня штаб-квартиру НАТО (м.Брюссель, Бельгія) та штаб Верховного головнокомандувача об’єднаних сил НАТО в Європі (м.Монс, Бельгія) з ознайомчим візитом відвідала група з України у складі переможців інтерактивних заходів, організованих Міністерством закордонних справ України, з нагоди відзначення 10-ої річниці підписання Хартії про особливе партнерство між Україною та Альянсом.

Члени делегації, до складу якої увійшли студенти, приватні підприємці, представники неурядових організацій з різних регіонів України, прослухали брифінги та взяли участь у дискусіях з таких актуальних питань діяльності НАТО та відносин Альянсу з Україною, як: сучасний порядок денний НАТО; відносини Україна-НАТО, поточні операції під проводом НАТО.

Відбулась також зустріч-дискусія з представниками національних делегацій в Альянсі. У рамках візиту до штаб-квартири, українська делегація зустрілась з Постійним Представником Словаччини в НАТО, Послом Ігорем Слободніком, а також Главою Місії України при НАТО, Послом Костянтином Морозовим.

Делегація України також взяла участь у державному прийнятті з нагоди Дня Незалежності України, що був проведений Місією України при НАТО 13 вересня ц.р. у штаб-квартирі Альянсу.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект