НОВИНИ

14.09.2007 | У "Регіонах" вважають, що пояснювати людям про НАТО – проблема НАТО
За матеріалами - Української правди

Партія регіонів вважає необов'язковим проведення роз'яснювальної роботи серед громадян відносно НАТО перед проведення ініцйованого ними референдуму про позаблоковий статус України.

Така думка пролунала в інтерв'ю керівника передвиборного штабу Партії регіонів Бориса Колесникова газеті "Факти і коментарі".

"Це проблеми маркетингової політики НАТО, а не українців. У них було достатньо часу за 16 років незалежності України, щоб роз'яснити, що таке Альянс", - заявив він.

За словами керівника штабу Партії регіонів, "нашій країні цілком під силу забезпечувати власну обороноздатність" і "гострої необхідності в тому, щоб шукати чийогось захисту, зокрема НАТО, немає".

"Що, Україна стоїть на порозі війни, ми з кимсь збираємося воювати? У чому терміновість вступу України в НАТО? В тому, що відсутність реальних досягнень в економіці "помаранчева" команда прагне прикрити гаслами про порятунок України за рахунок скороспішної євроінтеграції?", - задається питанням Колесников.

"Чому не сказати громадянам чесно, що швидко євроінтегруватися Україні не вдасться, тому що країна по вуха загрузла в корупції, право не діє? Такими нас Євросоюз не прийме. І що ж пропонують наші опоненти? Раз нам не світить ЄС, значить, давайте вступати в НАТО?", - обурюється він.

Колесников не виключає, що "може, через 10 років уже будуть об'єднані сили Європи, може, Україні там буде вигоднше".

"Поки ж ми пропонуємо позаблоковий статус, що дозволить забрати політичні спекуляції навколо теми членства України в НАТО і звернути увагу політиків на позачергові проблеми країни", - зазначає він.

За словами Колесникова, це, зокрема, бідність, необхідність економічних реформ.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2021. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект