НОВИНИ

14.09.2007 | Джордж Буш оголосив про поступове виведення військ з Іраку
За матеріалами - AFP, УНІАН

У четвер увечері президент США Джордж Буш, виступаючи в прямому ефірі американських телеканалів, оголосив про плани вивести з Іраку близько 21 тисячі військових до середини 2008 року. Буш відмовився від повного виведення військ, яке, на його думку, прирекло б на невдачу "союзника, що бореться за виживання".

За словами президента, чим успішнішими будуть дії американського контингенту в Іраку, тим більше солдатів зможуть повернутися додому. Члени Демократичної партії вважають, що Буш лише зовні врахував антивоєнні настрої в США - після обіцяного скорочення військ від нинішніх 169 тисяч залишиться приблизно стільки ж, скільки було в грудні 2006 року, до розширення американської військової присутності в країні.

У своїй промові Джордж Буш заявив, що іракські лідери налаштовані на довготривалу співпрацю з США, проте визнав, що не задоволений темпами реформ в Іраку і нездатністю властей зупинити міжконфесійні конфлікти.

Президент США також закликав Іран і Сірію припинити діяльність, направлену на ослаблення уряду Іраку, і додав, що "вільний Ірак встане на шляху деструктивних амбіцій Ірану". Нагадаємо, останнім часом в ЗМІ з`явилися подробиці антиіранської компанії, нібито що розробляється американським керівництвом.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 9274. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект