НОВИНИ

14.09.2007 | Про що Тимошенко говорила з Соланою
Джерело - УНІАН

Лідер БЮТ Юлія ТИМОШЕНКО вважає, що у новому парламенті політичним силам буде важко домовитися щодо змісту змін до Конституції України.


 

Як передає кореспондент УНІАН, про це Ю.ТИМОШЕНКО заявила сьогодні в інтерв’ю журналістам після зустрічі з Генеральним Секретарем Ради ЄС, Верховним представником з питань спільної зовнішньої політики та політики безпеки Хав’єром СОЛАНОЮ.

Ю.ТИМОШЕНКО наголосила, що під час зустрічі обговорювалися питання проведення позачергових виборів до Верховної Ради. Вона зазначила, що після виборів в найкоротші строки необхідно буде сформувати уряд.

Ю.ТИМОШЕНКО наголосила, що вона проінформувала Х.СОЛАНУ про те, що якщо у демократичних сил не вистачить голосів для формування свого уряду, то БЮТ не буде входити в широку коаліцію.

Крім того, за її словами, якщо політики не домовляться щодо нової редакції Конституції, то в Україні триватиме двовладдя.

«І я пояснила Х.СОЛАНІ, чому ми є прихильниками референдуму», - зауважила Ю.ТИМОШЕНКО.

Крім того, за її словами, під час зустрічі обговорювалося питання щодо наближення України до ЄС та спрощення візового режиму.

При цьому, наголосила вона, питання щодо її можливого прем’єрства не порушувалося.

«Зараз зарано обговорювати такі речі», - сказала вона.

В свою чергу, Генсек Ради ЄС Х.СОЛАНА наголосив, що Україні необхідно провести чесні і прозорі дострокові вибори до ВР і після цього швидко сформувати новий Кабінет міністрів.

Він зазначив, що саме новий Кабмін має вжити заходів стосовно забезпечення стабільності в Україні.

«Сподіваюся, що після закінчення виборів Україна отримає нові можливості», - сказав Х.СОЛАНА. Він також наголосив, що одразу після проведення 30 вересня дострокових виборів до ВР в Україні налаштований на зустріч з лідером БЮТ. Х.СОЛАНА вважає таку зустріч з Ю.ТИМОШЕНКО необхідною “як з одним з лідерів цієї держави, оскільки відносини між Україною та ЄС не стоять на місці”.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2021. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект