НОВИНИ

13.09.2007 | Євро встановив новий рекорд
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Євро встановив абсолютний рекорд за всю історію свого існування. У  середу курс європейської грошової одиниці впритул наблизився до позначки в 1 долар і 39 американських центів. Таким чином, був подоланий попередній максимум – 1 долар та 38 з половиною центів, який євро встановив наприкінці червня.

Слабкий долар свідчить про погіршення кон’юнктури в США. Після того, як у п’ятницю були оприлюднені дані про стан ринку праці, американська валюта почала стрімко втрачати вагу. В Америці вперше за останні чотири роки припинилося зростання кількості нових робочих місць.

 Ажіотаж навколо євро викликали спекуляції з приводу майбутніх дій Федеральної резервної системи США. Більшість експертів переконані, що 18 вересня американський Центробанк оголосить зниження процентної ставки. Федеральна резервна система США не знижувала ставку рефінансування протягом останніх чотирьох років. Якщо вона піде на цей крок, це означатиме, що криза на ринку іпотечного кредитування по той бік Атлантики набуває дедалі більшого резонансу.

 

Тим часом Європейський центральний банк провів у середу чергову інтервенцію з метою стабілізації ситуації. Загальна сума кредитів, що були видані на термін до трьох місяців, склала 75 мільярдів євро. За весь час існування ЄЦБ це другий випадок подібного екстреного підвищення ліквідності.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 7957. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект