НОВИНИ

13.09.2007 | Німці інвестують в Україну ?5 мільярдів
За матеріалами - Українських Новин, Korespondent.net

За результатами зустрічі віце-прем'єр-міністра Володимира Рибака з бізнесменами Німеччини німецькі інвестори повідомили про намір інвестувати в інфраструктуру України п'ять мільярдів євро.

 

Німецька сторона зацікавлена в інвестуванні проектів у сфері житлово-комунального господарства, а також проектів, пов'язаних з підготовкою до Чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Рибак, у свою чергу, зазначив, що програми реформування галузі ЖКГ є пріоритетними для Кабінету Міністрів і зараз розроблено 15 програм у цій сфері.

Щодо підготовки до ЧЄ-2012, віце-прем'єр повідомив представників німецьких ділових кіл, що протягом вересня-жовтня буде завершене створення спеціалізованого агентства, що забезпечить реалізацію запланованих заходів, зокрема, таких, як залучення інвестицій.

Нагадаємо, що президент Федерації футболу України Григорій Суркіс вважає, що в ході підготовки до Чемпіонату Європи з футболу 2012 року Україна зіштовхнулася з рядом проблем, які можуть бути вирішені за допомогою іноземних, зокрема  німецьких, інвесторів.

________________________________________________

Недавно Туреччина заявила, що також зацікавлена в участі в реалізації інфраструктурних проектів під час підготовки України до Чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 7874. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект