НОВИНИ

11.09.2007 | Американський сенатор сумнівається в справжності бороди бін Ладена
За матеріалами - Korespondent.net

У понеділок глава Національної розвідки США Майкл Макконнел, виступаючи на слуханнях у Конгресі, заявив, що чорна підстрижена борода Усами бін Ладена не є сигналом для терористів Аль- Каіди, передає агентство France Presse.

Американський сенатор сумнівається в справжності бороди бін Ладена
 

Під час слухань один з сенаторів запитала Макконнела,  чи дійсно борода, з якою бін Ладен з’явився в останньому за часом відеозверненні, належить терористові № 1 і  чи не вважають у спецслужбах, що це якийсь сигнал. На це глава американської розвідки відповів: "Поки ми не думаємо, що це був сигнал. Він це робив періодично, як і Аль- Завахірі, і зовсім не обов’язково, що між конкретними подіями й цими плівками або публічними заявами є зв’язок".

Однак Макконнел визнав, що питання про те,  чи справжня в бін Ладена борода, залишається відкритим. Він пояснив, що всього декілька років тому, у передостанньому відеозверненні в жовтні 2004 року, борода була "зовсім іншою ". "Тому  ми не знаємо,  чи пофарбована вона й підстрижена, або несправжня, але ми з’ясовуємо й це. Але ніякого конкретного значення в цьому немає", - зазначив глава розвідки.

Нагадаємо, вперше з жовтня 2004 року відеопослання лідера Аль- Каіди з’явилося в минулу п’ятницю. Фахівці зазначили, що на плівці бін Ладен виглядає втомленим й хворобливим, однак його борода була черніша й коротша, ніж раніше.

Як повідомлялося раніше, найближчим часом  може з’явитися нове відеозвернення бін Ладена, у якому він, зокрема , оприлюднить останні слова одного з терористів, який викрав літак 11 вересня 2001 року.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 6126. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект