НОВИНИ

10.09.2007 | Чавес погрожує США другим В'єтнамом
Джерело - Korespondent.net, РБК

Уго Чавес застеріг США від можливої агресії проти країн Латинської Америки. У противному випадку президент Венесуели обіцяє розв'язати партизанську війну наприкладі в'єтнамської, повідомляє АР

Чавес погрожує США другим В"єтнамом
pda.lenta
Чавес погрожує США

 

"Якщо американська імперія організовує атаки на наш народ за допомогою своїх лакеїв у Венесуелі або в Болівії, вона повинна знати, що ми не будемо сидіти зложивши руки. Якщо це відбудеться, десять вєтнамів виникнуть у Латинській Америці", - заявив Чавес, виступаючи в регулярній телевізійній програмі "Алло, президент".

Чавес також відзначив, що має у своєму розпорядженні дані про те, що США планують відсторонити від влади або навіть убити президента Болівії Єво Моралєса, не надавши, однак, ніяких доказів і подробиць.

Уго Чавес не раз заявляв про бажання американських спецслужб скинути його режим. Варто відзначити, що за час президентства йому вдалося пережити кілька спроб перевороту, підтриманих Вашингтоном. Однак в будь-який раз президентові Венесуели вдавалося вистояти.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 4892. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект