НОВИНИ

10.09.2007 | Молдова оптимізує армію
За матеріалами - Лента.ру, УНІАН

У Молдові почався черговий етап скорочення збройних сил: кількість військових у національній армії, за словами міністра оборони республіки Віталія Врабіє, буде зменшено з 6800 до 6500 осіб.

Як заявив міністр, якого цитує АНН, насамперед скорочення торкнеться апарату міністерства оборони. Кількість контрактників в армії буде також скорочена.

Попереднє скорочення збройних сил Молдови було проведене 2004 року: тоді чисельність військових зменшилася з 7200 до нинішніх 6800.

Наразі армія має в своєму розпорядженні шість винищувачів МіГ-29, 209 бронетранспортерів, а також 150 гармат і мінометів. Утім, велика частка озброєння, що залишилося з часів СРСР, застаріла і потребує ремонту.

Міністр оборони тим часом заявив, що "оптимізація ЗС з урахуванням реалій сьогоднішнього дня дасть змогу виконувати поставлені завдання в повному обсязі на ті кошти, які надані урядом республіки".

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект