НОВИНИ

07.09.2007 | Програма НАТО "Партнерство заради миру" в дії
Джерело - НЦПЄАІ України

4 - 5 вересня п.р. у Києві відбулося засідання Робочої групи Військового комітету євроатлантичного партнерства з питань співробітництва. Даний захід, у якому взяли участь майже 50 представників з 22 країн-членів НАТО та 12 країн-партнерів, зокрема Австрії, Албанії, Азербайджану, Вірменії, Ірландії, Македонії, Росії, України, Фінляндії, Хорватії, Швеції, Швейцарії, проходив у рамках реалізації Цільового плану Україна-НАТО та Робочого плану Військового комітету Україна-НАТО на 2007 рік.



Під час засідання на рівні експертів розглядались питання поточного стану, перспектив розвитку та шляхів удосконалення програми "Партнерство заради миру" (ПЗМ), стан військового співробітництва України та НАТО, а також поточні аспекти участі підрозділів ЗС України у міжнародних миротворчих операціях. Перебуваючи в Україні, експерти НАТО відвідали розташування 72-ї окремої механізованої бригади 8-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України, яка визначена у Процесі планування та оцінки сил.



Засідання Робочої групи Військового комітету євроатлантичного партнерства носять регулярний характер та проводяться у форматі 49 країн (26 країн-членів та 23 країн-партнерів) як у штаб-квартирі НАТО, так і у країнах-учасницях програми ПЗМ. Подібні заходи вже відбулись у п’яти країнах, а саме – Фінляндії, Вірменії, Грузії, Естонії та Албанії.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект