НОВИНИ

07.09.2007 | Квасьневський розкритикував блокування розширення ЄС
Джерело - Німецька хвиля, Главред

У польському місті Криниця триває щорічний Міжнародний економічний форум. Під час конференції екс-президент Польщі Александер Квасьневський критично поставився до блокування процесу розширення ЄС.


Зараз у Європі помітне зростання євроскептичних настроїв, щоразу частіше ставиться запитання: чи не задалеко Євросоюз зайшов із розширенням, - зазначив у своїй доповіді Александр Квасьневський. «Тепер ми маємо справу з політичною доктриною, яка ставить собі на меті блокувати процес розширення ЄС і шукати інших форм співпраці з такими державами як Україна чи Туреччина», - підкреслив польський екс-президент.


Водночас Квасьневський заявив, що не варто оцінювати те, що відбувається в Євросоюзі, як кризу. За його словами, в Європі просто відбулися надто глибокі якісні зміни, до яких суспільство ще не було готовим психологічно.


Європейський комісар у справах регіонів Данута Гюбнер, продовжуючи дискусію, звернула увагу на те, що принаймні у європейській економіці не існує жодної кризи, а навпаки темпи її зростання останнім часом лише підвищуються. А те, що виникають проблеми інституційного характеру, то їх, за слова Данути Гюбнер, завжди можна вирішити на основі консенсусу.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2992. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект