НОВИНИ

06.09.2007 | Буш заявив, що американці в Іраку роздають стусани під зад
За матеріалами - NEWSru.com, Korespondent.net

Після прибуття в Австралію на саміт АТЕС 5 вересня Джордж Буш у приватній бесіді невимушено заявив, що в Іраку американці "женуть всіх стусанами під зад".

Буш заявив, що американці в Іраку роздають стусани під зад
 

Відверті слова Буша пролунали у відповідь на питання заступника прем’єр-міністра Австралії, який, як підкреслює Sydney Mornіng Herald, "чемно поцікавився", як президент США з’їздив в охоплений війною Ірак.

"Ми роздаємо стусани під зад (We’re kіckіng ass)", - не моргнувши оком сказав Буш. Це зауваження випадково почув один з репортерів.

За інформацією Sydney Mornіng Herald, Буш прибув з Іраку в Австралію в " гарному настрої". Раніше президент США здійснив несподіваний візит на авіабазу ВВС США Аль- Асад у провінції Анбар, яка була центром повстанського руху сунітів.

"Незважаючи на свою непопулярність" в Австралії, пише газета, "Буш використовував прес-конференцію з (прем’єром Джоном) Ховардом для того, щоб підтримати електоральні перспективи прем’єр-міністра на наступних виборах". Свою радість опоненти- лейбористи Ховарда не приховували. Проте  Буш підтримав позицію Ховарда стосовно проблем зміни клімату, кіотського протоколу і ядерній енергетиці, а також стосовно Іраку. Сам прем’єр міністр за винятком вступних слів не сказав за час прес-конференції ні слова, зазначає Sydney Mornіng Herald, підкреслюючи, що "це було шоу Джорджа Буша".

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект