НОВИНИ

06.09.2007 | У Євросоюз можна буде літати з рідиною?
За матеріалами - Ураїнської правди

Європарламент у середу розпорядився переглянути правила провозу рідини у ручній поклажі для авіапасажирів.

Як повідомляє РИА Новости з посиланням на Франс Пресс, євродепутати висловили побоювання, що втрати пасажирів, у яких конфіскується майно, і витрати аеропортів при застосуванні цих правил перевершують посилення заходів безпеки.

Європарламент зажадав від Єврокомісії "негайно приступити до перегляду правил і, якщо не буде надано додаткових переконливих фактів, скасувати їх".

У тексті резолюції, прийнятої на пленарному засіданні, йдеться про схвалення Європарламентом "заходів безпеки, що захищають авіацію від терористичної загрози, і які дозволяють максимально скоротити ризики".

Однак, як повідомляється в документі, перевірка рідини, що знаходиться в ручній поклажі, за допомогою рентгена не дозволяє визначити присутність у ній вибухових речовин.

Відповідно до правил провозу рідини в ручній поклажі, введених у країнах Євросоюзу в листопаді 2006 року, пасажири можуть проносити із собою на борт літака не більш 100 мілілітрів рідини, у тому числі напоїв, косметичних засобів, парфумових виробів, зубної пасти і гелів.

Ці вимоги були введені після розкриття британськими правоохоронними органами в серпні 2006 року терористичної змови з підриву трансатлантичних лайнерів.

За даними спецслужб, терористи мали намір пронести на борт літака рідку вибухівку.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект