НОВИНИ

05.09.2007 | 11-й самміт Україна - Європейський Союз
Джерело - Європейський простір

14 вересня в Києві відбудеться 11-й самміт Україна - Європейський Союз. Про це на брифінгу у вівторок у Києві повідомив голова прес-служби МЗС України Андрій Дещиця.

Як очікується, делегація ЄС буде представлена делегацією головуючої в ЄС Португалії на чолі з головою ЄС, прем'єр-міністром Португалії Жозе Сократешем, делегацією Ради міністрів ЄС на чолі з генсекретарем ради Хав'єром Соланою і делегацією Єврокомісії на чолі з її головою Жозе Мануелем Баррозу.

Також у делегації ЄС візьме участь комісар із питань зовнішніх відносин європейської політики сусідства Беніто Ферреро-Вальднер.

Делегацію України очолить президент Віктор Ющенко.

До її складу також увійдуть перший віце-прем'єр-міністр Микола Азаров, міністр закордонних справ Арсеній Яценюк, керівники низки міністерств та відомств.

Програмою самміту передбачені також окремі двосторонні зустрічі лідерів ЄС із президентом Ющенком і прем'єр-міністром Віктором Януковичем.

На порядку денному саміту: обговорення розвитку подій у ЄС і в Україні, відносини між Україною і ЄС, питання підписання нового базового договору між Україною і ЄС, питання співробітництва в зовнішній політиці і політиці безпеки.

Також на саміт винесені торговельно-економічні питання, питання юстиції, енергетики, ядерної безпеки, актуальні питання міжнародного і регіонального співробітництва.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект