НОВИНИ

05.09.2007 | "Файненшл Таймс" критикує європолітику Сусідства
Джерело - Українська служба ВВС

Лондонський часопис "Файненшл Таймс" у своїй редакційній статті скритикував Європейську Політику Сусідства навздогін брюсельській конференції за участі міністрів закордонних справ країн-членів ЄС, а також 16 країн-сусідів.


"Файненшнл Таймс" зокрема зазначила, що нове перетлумачення політики Євросоюзу щодо країн які його оточують є непослідовним.

 Часопис вказує, що країни на зразок України потребують чіткої перспективи членства в ЄС байдуже у якій часовій перспективі, бо подібну перспективу можна використовувати як рушій для здійснення реформ.

Власне це питання як на "Файненшнл Таймс" і постає стрижнем дебатів щодо того де саме мають закінчуватися кордони Європи.

Польща наприклад є активним прихильником набуття Україною членства у Євросоюзі тоді як Франція виступає проти подібної перспективи. Саме тому на думку Файненшл Таймс провідні країни-члени ЄС на зразок Франції захищають новий стан речей з Європейською Політикою Сусідства яка власне і відкладає проведення обговорення подальшого розширення Європейського Союзу.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект