НОВИНИ

05.09.2007 | Ющенко відрядив на Економічний форум свою дружину
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Сьогодні у польському місті Криниця розпочне свою роботу XVII Міжнародний Економічний форум. Для участі у ньому вже прибуло понад три тисячі гостей з 60-ти країн Європи, Америки та Азії.

Ющенко відрядив на Економічний форум свою дружину
Офіційний сайт Форуму
Сьогодні у криниці відкривається XVII Економічний форум

 

Головна тема конференції у Криниці - "Європа - криза зміни чи шанси?".

Проте цього року українську делегацію на форумі у Криниці навряд чи можна назвати дуже представницькою. Уряд України представлятиме лише міністр економіки Анатолій Кінах.

Не поїдуть до Криниці ні Президент, ні Прем’єр, котрі нині більше зайняті передвиборним процесом. Щоправда, глава держави відрядив на форум свою дружи – Катерину Ющенко. Вона представлятиме у Криниці Фонд Україна 3000.

З-поміж широкого спектру питань учасники Форуму планують розглянути питання європейської безпеки та пошуку формули взаємин між членами Євросоюзу та країнами-сусідами.

Очікується, що головні дебати у Криниці розгорнуться також щодо вироблення спільної європейської енергетичної політики. Доповідачем по цій темі виступатиме Єжи Бузек, депутат Європейського парламенту. У дискусії візьмуть участь: Анатолій Кінах, міністр економіки України, Петро Вожняк, міністр економіки Польщі, Йоханнес Ламберт – віце-президент RWE Power AG (Німеччина), Кіт Смит - експерт Центру стратегічних і міжнародних досліджень (CSIS) зі США.

Окремо розглядатимуть питання щодо реалізації економічних реформ в Україн, особливо під ракурсом того, наскільки українська економіка здатна інтегруватися в загальноєвропейську.

У Криниці в рамках Форуму діятиме також Фінансово-промислова палата Польща-Україна.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект