НОВИНИ

05.09.2007 | В Афганістані убито викрадача південнокорейських громадян
За матеріалами - Korespondent.net, РИА Новости

Афганська поліція оголосила про знищення одного з лідерів руху Талібан, який нібито стояв за організацією викрадення 23 південнокорейських громадян, повідомило у вівторок агентство "Франс Прес" із посиланням на заяву представників МВС Афганістану.

 

"Ми вбили 16 бойовиків, серед яких, - мулла Матін, командир талібів, який, разом із муллою Абдуллою Джаном, був однією з ключових фігур у викраденні громадян Південної Кореї", - повідомив Алішах Ахмадзай - голова поліції провінції Газні, де 19 липня були викрадені заручники.  

Представник МВС Афганістану Земарай Башарі, у свою чергу, підтвердив агентству, що Матін був "ключовим персонажем у викраденні корейців".

Таліби минулого тижня звільнили південнокорейських заручників в обмін на обіцянку Сеула вивести свої медичні й інженерні частини (близько 200 осіб) з Афганістану до кінця року й заборонити своїм громадянам місіонерську діяльність на афганській території.  

Таліби 19 липня захопили автобус із 23 громадянами Південної Кореї, що прибули до Афганістану з гуманітарною місією. Бойовики вимагали вивести з Афганістану південнокорейський військовий контингент і звільнити з в’язниць соратників талібів.  

Двох заручників таліби стратили, інші провели в полоні 45 днів.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 4421. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект