НОВИНИ

03.09.2007 | Членство України в ЄС нині неможливе - Ферреро-Вальднер
Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Членство України в Європейському Союзі нині неможливе. Про це заявила в інтерв’ю німецькій газеті «Die Welt» відповідальна за зовнішні відносини єврокомісар Беніта Ферреро-Вальднер. Для такого кроку нині не вдасться знайти підтримки в країна-членах спільноти, пояснює вона.

 Україні слід було б краще використовувати всі інструменти політики сусідства, яку проводить ЄС, щоб якомога щільніше наблизитися до Євросоюзу, порадила Ферреро-Вальднер.

Єврокомісар також повідомила, що Європейський Союз планує нову ініціативу щодо полегшення імміграції з країн, які не є членами ЄС. Метою нової стратегії є зменшення нелегальної міграції та можлива компенсація нестачі робочої сили, що існує в деяких галузях економіки ЄС. У рамках так званих „мобільних партнерств” громадянам з держав-нечленів Європейського Союзу видавався б обмежений у часі дозвіл на перебування в країнах ЄС, пояснила Ферреро-Вальднер. На основі такого документу окремі держави ЄС могли б видавати цим громадянам дозволи на роботу.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 9748. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект