НОВИНИ

03.09.2007 | Лавров стверджує, що Росія не торгується у питанні ПРО
Джерело - УНІАН

Росія не торгується з своїми міжнародними партнерами щодо позиції відносно розміщення елементів американської системи протиракетної оборони (ПРО) в Східній Європі і статусу Косова. Таку заяву зробив міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров на зустрічі із студентами МДІМВ (“МГИМО”).

За словами міністра, Росія була і буде проти односторонніх підходів до вирішення міжнародних проблем, які підривають принципи рівної безпеки в світі. Він пояснив, що до даних питань відноситься і розширення НАТО, і розміщення елементів американської системи ПРО у Східній Європі.

"Крім принципів тут зачіпаються життєво важливі інтереси практичного партнерства", - зазначив глава МЗС РФ.

Також глава російського зовнішньополітичного відомства відзначив, що у Росії і США немає системних суперечностей, це запорука того, що у відносин Вашингтона і Москви є майбутнє. "Нормалізація наших відносин можлива тільки на основі рівноправ`я, обліку інтересів один одного, взаємної вигоди, відмови від ідеології і месіанства в зовнішньополітичній діяльності", - вказав він.

Єдине, що загрожує світовій спільноті, за словами С.Лаврова, - це "реальне існування російського і американського чинників роздільно". Глава МЗС РФ підкреслив, що таке роздільне існування РФ і США не відповідало б ні інтересам Москви і Вашингтона, ні інтересам світової спільноти.

При цьому С.Лавров відзначив, що із закінченням "холодної війни" у Росії і США з`явилася можливість не лише концентруватися на вирішенні найбільш насущних проблем сучасності, але і робити це спільно.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект