НОВИНИ

03.09.2007 | Британські війська залишають Ірак
За матеріалами - Korespondent.net, Sky News

Великобританія почала виведення військ з Іраку, повідомив в неділю британський телеканал Sky News з посиланням на джерела в міністерстві оборони.

Британські війська залишають Ірак
www.regionplus.az
Британські солдати почали покидати Басру
 

За даними телеканалу, зараз приблизно 500 британських військовослужбовців залишають один з найважливіших стратегічних об'єктів - палац в Басрі - і прямують у бік аеропорту.

"Зараз у Басрі проводиться операція. Ми не розкриємо ніяких подробиць щодо неї до тих пір, поки операція не завершиться", - сказав у відповідь на прохання прокоментувати цю інформацію, представник Міноборони.

"Скільки операція триватиме, я не можу сказати. Імовірно, вона завершиться протягом найближчих 12 годин", - повідомило джерело.

Раніше в неділю британські ЗМІ повідомили, що Великобританія виведе свої війська з Іраку вже в жовтні. Міноборони не підтвердило цю інформацію, заявивши, що в жовтні планується тільки передача контролю над палацом іракським озброєним силам.

У Іраку в даний час розквартировано більше п'яти тисяч військовослужбовців. З моменту вторгнення в цю країну в березні 2003 року Великобританія втратила більше 160 своїх солдатів. При цьому кількість загиблих в Іраку різко зросло за останні декілька місяців.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект