НОВИНИ

29.08.2007 | Бойовики Талібану сьогодні почнуть звільняти заручників
Джерело - УНІАН

Бойовики руху "Талібан" почнуть звільняти південнокорейських заручників вже сьогодні. Таку заяву зробили представники руху. "Ми вирішили почати звільнення з сьогоднішнього дня, і ми докладаємо для цього всіх зусиль", - цитує їх слова Reuters. Нагадаємо, напередодні влада Південної Кореї заявила, що "Талібан" готовий звільнити всіх 19 південнокорейських заручників. Представник руху "Талібан" також підтвердив, що руху вдалося досягти взаєморозуміння з південнокорейською владою. Звільнення займе якийсь час; уряд Південної Кореї також пообіцяв талібам припинити християнсько-просвітницьку діяльність своїх громадян на території Афганістану.

Тим часом, за неофіційними даними, влада Південної Кореї прийняла висунуті талібами умови і погодилася вивести з Афганістану всі свої війська і весь цивільний персонал до кінця 2007 р.

Нагадаємо, група з 23 південнокорейських християн-місіонерів, що перебувала в Афганістані, була захоплена талібами 19 липня 2007 р. під час поїздки на автобусі з Кабула до Кандагару. Переговори між афганською владою і бойовиками руху "Талібан" за посередництва афганських старійшин не принесли ніяких результатів. Екстремісти не відмовилися від своєї вимоги про звільнення талібів, що містилися у в`язницях, в обмін на звільнення заручників. В результаті бойовики убили двох полонених.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект