НОВИНИ

30.06.2004 | Леонід Кравчук: влада не хоче членства України в НАТО
Джерело - Українська служба ВВС

Колишній президент Леонід Кравчук сказав, що теперішня українська влада попри свої заяви насправді не хоче вступу України до НАТО.
Коментуючи заяви про неготовність офіційного Києва до членства, що пролунали на саміті альнсу в Стамбулі, Леонід Кравчук в інтерв'ю Бі-Бі-Сі сказав, що йдеться лише про приводи:


"Якщо вибори будуть прозорі і демократичні, то перспективи у НАТО будуть більші. Але для цього потрібно хотіти в НАТО. Ми - не хочемо цього: влада. Не треба особи - є влада, яка не хоче в НАТО і під різними приводами каже, що нас не хочуть".


Леонід Кравчук відмовся називати конкретних представників, які за його словами, доводять, що НАТО не хоче бачити України у своєму колі.


Кореспонденти Бі-Бі-Сі кажуть, що деякі аспекти політики президента Кучми та його уряду зазнають гострої критики на Заході.


Представники НАТО та Євросоюзу часто порушують болючі для українського керівництва теми, серед яких - відстуність досягнень у справі вбитого журналіста Георгія Ґонґадзе, порушення принципів верховенства права та свободи слова і преси в Україні.


Армія попереду держави


Колишній міністр оборони Олександр Кузьмук сказав в інтерв'ю Бі-Бі-Сі, що у досягненні західних стандартів відстає не армія, а інші галузі українського суспільства:


"Армія - це не першочергове. Першочергове - це держава, рівень її економіки, соціального розвитку, демократії, свободи слова і все інше, а тільки після цього - армія. До речі, армійський інститут іде попереду цих процесів. І збройні сили вже давно більш адаптовані до членства в НАТО, ніж держава".


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект