НОВИНИ

08.10.2004 | Незрозумілі побоювання України щодо втрат від розширення ЄС виявилися хибними
Джерело - Українська служба ВВС

Україна не зазнала економічних втрат від розширення Євросоюзу, а навпаки, отримала подекуди кількаразове збільшення обсягів торгівлі з новими країнами-членами.
Такі підрахунки зробило українське Міністерство економіки та євроінтеграції, яке раніше пророкувало втрати від розширення ЄС для України розміром до 300 мільйонів євро через зменшення товарообміну з новими країнами-членами.


Перший заступник Міністра економіки Валерій П'ятницький пояснив це насамперед досягнутими домовленостями в сфері метало- та сталепродукції.


Разом із тим, оглядачі вважають зменшення негативних наслідків розширення ЄС відкритим питанням доти, доки Україні не буде надано статусу країни з ринковою економікою.


Як повідомив Бі-Бі-Сі керівник підрозділу Генерального директорату Єврокомісії щодо торгівлі Вольфганг Мюллер, таке рішення буде ухвалене найближчим часом і не залежатиме від політичних подій в Україні.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект