НОВИНИ

12.07.2007 | „Цей уряд ще довго триматиме Польщу в напрузі”
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Аналізуючи останні політичні події у Варшаві, газета Nordkurier зазначає:

На чолі з братами Качинськими Польща ніяк не може заспокоїтися. (...) Вже не відіграє жодної ролі те, наскільки справді корумпованим є міністр сільського господарства Лєппер. Привертає до себе увагу інше – складається враження, що доводиться мати справу з урядом, який остаточно втратив будь-який орієнтир для своєї роботи. Якщо так подивитися, то стають зрозумілими вимоги опозиції провести дострокові вибори. Цілком імовірно, що тоді закінчиться час перебування при владі прем’єр-міністра Ярослава Качинського. Більшість поляків вже вдосталь наситилися цим урядом. (...) Але й після дострокових виборів у Польщі залишатиметься ще одна проблема: президент Лех Качинський. Термін його перебування при владі закінчується через три роки, - нагадує газета Nordkurier.

Тему продовжує газета Märkische Oderzeitung:

Не легко скласти прогноз подальшого розвитку подій у Польщі. У нормальної опозиції за таких умов з’явився б гарний шанс. Але польська опозиція є занадто слабкою для  того, аби вдало використати його. Можливо, Лех Качинський навіть сам спровокував нинішній скандал, щоб домогтися проведення дострокового голосування. Рейтинг його партнерів по коаліції - партії Лєппера „Самооборона” й націоналістичної „Ліги польських родин” - опустився нижче п’ятивідсоткової позначки. Одне можна сказати з відносною впевненістю: нинішній уряд на чолі з Ярославом Качинським ще сильно віддалений від масштабів, які в Західній Європі вважаються нормою. Цей уряд і надалі триматиме в напрузі, як саму Польщу, так і її сусідів, - передрікає газета Märkische Oderzeitung.

Газета Ostsee-Zeitung констатує:

Лише п’ять відсотків поляків вважають Ярослава Качинського хорошим главою уряду. Незадовільно оцінюють його діяльність 35 відсотків! Для 37 відсотків респондентів він є ані кращим, ані гіршим за своїх попередників. Щоправда, на них справило враження, що Качинський не зупиняється перед радикальними діями навіть у власному таборі, коли йдеться про оголошений ним наступ на хабарництво, - читаємо в газеті Ostsee-Zeitung.

 

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект