НОВИНИ

05.07.2007 | Україна має продовжувати суттєві реформи у галузі безпеки й оборони
Джерело - Українська слежба Радіо Свобода

Україна має продовжувати суттєві реформи у галузі безпеки й оборони і має сама вирішувати, чи хоче вона рухатися в напрямку членства в НАТО







NATO_Scheffer
Про це заявив генеральний секретар альянсу Яап де Хооп Схеффер в інтерв’ю кореспондентці Радіо Свобода та іншим українським журналістам.

За кілька днів до 10 річниці підписання Хартії про особливе партнерство між Україною і НАТО генсек альянсу вказав на те, що у двосторонніх відносинах між Україною і НАТО за десять років ми бачили, безумовно, дві фази: «Ми бачили фазу, коли я прийшов як Генеральний секретар у 2004 році, до важливих подій в Україні. Ми мали відносини з Україною, які були дуже плідними і позитивними, як ми маємо це зараз на основі щорічних цільових планів, а саме таким шляхом ми структуруємо наше партнерство».


За словами Яап де Хооп Схеффера, жоден з партнерів, окрім України, не бере участь у всіх операціях Альянсу: «Я просто не знаю іншого такого партнера».


Генеральний секретар НАТО зазначив, що Україні слід продовжувати змістовні реформи, зокрема, безпекову реформу, оборонну реформу.


На запитання, що в Україні досить низька громадська підтримка ідеї членства в НАТО Яап де Хооп Схеффер відповів: «Я ніколи не коментую показники опитувань громадської думки. Але я знаю, що в Україні, безумовно, є групи, які критично ставляться до членства в Альянсі. Це їхнє законне право – я знову наголошую, що не маю наміру втручатися в українські дискусії».



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект