НОВИНИ

06.10.2004 | Ірак просить Януковича не скорочувати український контингент у цій країні
Джерело - УНІАН

На ім'я прем'єр-міністра України Віктора ЯНУКОВИЧА надійшов лист від прем'єр-міністра Республіки Ірак Аяда АЛЛАВІ, у якому керівник іракського уряду висловив вдячність за неоціненний внесок, який роблять українські миротворці задля безпеки іракського народу.


Як повідомили УНІАН у прес-службі Кабінету Міністрів України, у листі йдеться: “Я впевнений, що Ви розумієте, з якими викликами ми зіткнулися. Покладаюсь на Ваше особисте розуміння величезного завдання, яке стоїть перед моїм урядом у відбудові країни та прошу Вас підтримувати нинішній рівень Ваших військ в Іраку впродовж наступного року або до того часу, поки ми не досягнемо такого моменту, коли багатонаціональні сили зможуть вивести свої війська”.


У листі прем'єр-міністр Іраку висловив думку, що українське військо “може особливо бути потрібним протягом визначальних етапів, що наближаються в політичному перетворенні Іраку: виборів перехідного уряду, розробки нової конституції, референдуму стосовно конституції та виборів постійного уряду. Скорочення українських військ у найближчий період може мати серйозні наслідки для Іраку та міжнародного співтовариства”.


“Одного дня Ірак стане міцно на ноги, - говориться у листі. - Цей день наступить швидше, якщо наші друзі і партнери й надалі будуть з нами в період, коли ми цього потребуємо. Ми будемо пам'ятати тих, хто був з нами в цей період, а сьогодні прагнемо до поглиблення співробітництва в економічній, політичній та інших сферах”.


„Іракський проміжний уряд, - наголосив прем'єр-міністр Іраку, - прагне до тісної співпраці з Україною у питаннях відбудови та відновлення економіки Іраку та розвитку кадрового і матеріального потенціалу міністерств. Ми розуміємо реальний стан справ та політичний тиск, з яким Ви напевне зіткнулись, але ми потребуємо продовження Вашої допомоги і ми потребуємо її зараз, особливо коли ми постали перед реальністю глобального тероризму”.


А.АЛЛАВІ висловив вдячність уряду України за внесок у покращення безпеки, економіки та влади в Іраку з моменту визволення.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект