НОВИНИ

27.06.2007 | Прем`єр Словенії вважає зразковою співпрацю України і НАТО
Джерело - УНІАН

Прем`єр-міністр Словенії Янез Янша вважає зразковою співпрацю України і НАТО.

Як передає кореспондент УНІАН, таку думку він висловив сьогодні журналістам у Києві.

«Впродовж останні 10 років ця співпраця є практично зразковою. Не обов`язково бути членом НАТО, щоб добре співробітничати з Альянсом. Багато країн не є членами НАТО, але вносять вагомий внесок у співпрацю з цією організацією», - сказав Я.Янша.

Прем`єр Словенії також назвав позитивним факт відсутності розбіжностей серед українських політиків з питання членства України в НАТО. «Позитивно, що політична єдність присутня, і немає розбіжностей в цьому плані», - додав він.

Прем`єр Словенії також відзначив, що Україна вносить свій внесок в забезпечення безпеки в регіоні. «У Косово присутні миротворці України, які добре виконують свої обов`язки», - зазначив Я.ЯНША.

У свою чергу, прем`єр-міністр України Віктор ЯНУКОВИЧ зазначив, що питання про вступ України в НАТО вирішуватиметься під час загальнонаціонального референдуму.

«Ми прийняли черговий спільний план «Україна-НАТО» і будемо його виконувати. Цей план не передбачає вступ України до НАТО в найближчому майбутньому», - сказав В.ЯНУКОВИЧ.

Глава українського уряду наголосив, що політика співпраці України з НАТО «будуватиметься для досягнення спільної мети – створення ефективної європейської системи безпеки».

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект