НОВИНИ

27.06.2007 | В Європі почали грунтовно готуватись до виборів в Україні
За матеріалами - Української правди

Рада Європи утворить комітет, який займатиметься питаннями здійснення передвиборчої місії в Україні.

За словами депутата від "Нашої України" V скликання Оксани Білозір, відповідне рішення було ухвалено на засіданні моніторингового комітету Парламентської асамблеї Ради Європи у вівторок, повідомляє прес-служба "Нашої України".

"Ця місія почне працювати в Україні вже найближчим часом для того, аби відстежувати ті політичні процеси, які будуть відбуватися в Україні напередодні виборів", - зазначила Білозір.

Вона розповіла, що питання України щодо можливості проведення дострокових виборів було включено до порядку денного комітету ПАРЄ за ініціативою представників коаліції, які ставили під сумнів можливість проведення виборів 30 вересня.

"Піл час свої виступів Северінсен і Вольфген констатували, що ситуація на сьогоднішній день є очевидною щодо можливості проведення виборів у визначений термін", - зауважила Оксана Білозір.

За її словами, серед проблемних питань, які зазначалися у виступах доповідачів ПАРЄ, були питання діяльності чи бездіяльності Центральної виборчої комісії.

"Я поінформувала членів комітету про те, що вже було два засідання ЦВК і питання бездіяльності виборчої комісії знято: найближчими днями будуть прийняті ті рішення, які мають відповідати зобов’язанням політичних сил, викладений у спільній заяві", - підкреслила Білозір.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект