НОВИНИ

25.06.2007 | Ющенко вирушив до Туреччини
Джерело - УНІАН, Сайт Президента України

Президент України Віктор ЮЩЕНКО відбув до Туреччини з дводенним візитом, де візьме участь у роботі Ювілейного самміту Організації чорноморсько-європейського співробітництва (ОЧЕС), що відбудеться у м.Стамбул.

Самміт ОЧЕС буде присвячено 15-річчю від дня створення цієї організації.

Як повідомляє прес-служба Президента України, за результатами самміту глави держав та урядів країн-учасниць ОЧЕС мають ухвалити спільну декларацію. Також у рамках саміту міністрами закордонних справ держав-учасниць ОЧЕС плануються до підписання меморандуми про взаєморозуміння щодо розвитку морських магістралей регіону ОЧЕС та про скоординований розвиток кільцевої магістралі навколо Чорного моря.

Програмою робочого візиту Президента заплановано проведення ряду двосторонніх зустрічей з президентами Болгарії, Румунії, Сербії, Туреччини, Молдови.

26 червня В.ЮЩЕНКО виступить з промовою на відкритті конференції «Схід зустрічає Захід: нові кордони енергетичної безпеки».

Як повідомляється на сайті Міністерства закордонних справ України, під час роботи самміту будуть підбиті підсумки 15-річного розвитку ОЧЕС та окреслені завдання на майбутнє з урахуванням викликів, що постають перед організацією сьогодні.

У рамках самміту відбудеться спеціальне засідання Ради міністрів закордонних справ, на якому, зокрема, буде погоджено підсумковий документ саміту – Декларацію, що буде підписана главами держав та урядів.

До ОЧЕС на сьогодні входить 12 країн-членів: Албанія, Азербайджан, Болгарія, Вірменія, Греція, Грузія, Молдова, Росія, Румунія, Сербія, Туреччина, Україна. Країнами-спостерігачами в ОЧЕС є Австрія, Білорусь, Хорватія, Чехія, Єгипет, Франція, Німеччина, Італія, Польща, Словаччина, США.

Як повідомляв УНІАН, заступник глави Секретаріату Президента України Олександр ЧАЛИЙ повідомив, що Україна головуватиме в Організації чорноморсько-європейського співробітництва з 1 листопада 2007 року.

 

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект