НОВИНИ

25.06.2007 | Наступний головуючий ЄС не забуде про Україну
За матеріалами - "Дзеркало тижня", "Української правди"

Під час свого головування у Євросоюзі у 2008 році Словенія буде розширювати східний вектор Європейської політики сусідства, зокрема вона готова активно співпрацювати з Україною.

Про це прем’єр-міністр Словенії Янез Янша заявив в інтерв’ю "Дзеркалу тижня" напередодні свого робочого візиту в Україну, який відбудеться 27-28 червня.

"Під час нашого головування в ЄС ми плануємо займатися питаннями поглиблення та розширення східного вектора Європейської політики сусідства. Слов’янська країна Словенія зацікавлена насамперед розвивати відносини з Україною", - зазначив Янша.Останні події
 
Вступити до ЄС стане легше
Гавриш розкрив таємницю КС
Скандал у ЦВК розгорівся через конфлікт Тимошенко і Черновецького?
 

За його словами, Словенія також готова допомагати Україні на шляху інтеграції до НАТО, зокрема, "проводячи різні візити та зустрічі, які допомагають закріпити ознайомлення з НАТО і його членами".

Коментуючи останні політичні події в Україні, словенський прем’єр-міністр зазначив, що наша країна знаходиться на перехідному етапі, "який на початку видається таким, що його хутко можна завершити, а наприкінці все свідчить про те, що шлях довгий і проникає в усі клітини громадського й економічного життя кожної країни".

"Словенія підтримує звернення Німеччини, країни, головуючої в ЄС, до всіх українських політичних лідерів, щоби вони поступово реалізували досягнутий компроміс згідно з європейськими цінностями", — заявив Янша.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект