НОВИНИ

25.06.2007 | Яценюк відбув до Стамбула на самміт ОЧЕС
Джерело - УНІАН

Міністр закордонних справ України Арсеній ЯЦЕНЮК у неділю, 24 червня, відбув до Стамбула для участі у роботі ХV-го самміту Глав держав та урядів країн-членів Організації чорноморсько-європейського співробітництва (ОЧЄС).

Передбачається, що у роботі самміту візьмуть участь Глави держав та урядів країн-членів Організації, яких на сьогодні 12: Албанія, Азербайджан, Болгарія, Вірменія, Греція, Грузія, Молдова, Росія, Румунія, Сербія, Туреччина, Україна.

У ході візиту А.ЯЦЕНЮК проведе переговори з віце-прем’єр-міністром, міністром закордонних справ Турецької Республіки Абдулою ГЮЛЬ.

Програмою візиту також заплановані зустрічі А.ЯЦЕНЮКА з міністрами закордонних справ Греції Дорою БАКОЯННІ, Албанії Лулзімом БАШІ, Республіки Болгарія Івайло КАЛФІНИМ, а також з Державним міністром ФРН Гернотом ЕРЛЕРОМ.

У рамках самміту відбудеться спеціальне засідання Ради міністрів закордонних справ, на якому, зокрема, буде погоджено підсумковий документ сасміту – Декларацію, що буде підписана Главами держав та урядів.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект