НОВИНИ

05.10.2004 | ОБСЄ вважає вибори в Абхазії нелегітимними. Логічне та виважене рішення
Джерело - УНІАН

Організація з безпеки і співпраці в Європі (ОБСЄ) стурбована президентськими виборами, що відбулися в неділю в Абхазії, і вважає їх "нелегітимними і неприйнятними". З такою заявою виступив чинний голова ОБСЄ, глава зовнішньополітичного відомства Болгарії Соломон ПАСІ, передає NEWS.ru.


"ОБСЄ підтримує територіальну цілісність Грузії і не визнає незалежності Абхазії так само, як і вибори, що пройшли 3 жовтня", - сказав він.


"Велика частина населення знаходиться поза межами Абхазії і, таким чином, була виключена з виборів. Це свідчить про те, що дані вибори нелегітимні і неприйнятні", - заявив глава ОБСЄ.


Він підкреслив, що "біженцям і особам, вимушеним покинути територію Абхазії, мала бути надана гідна можливість повернутися у свої будинки в Абхазії ще до того, як почалася передвиборна кампанія в цьому регіоні".


Як заявив C.ПАСІ, позиція ОБСЄ, як і раніше, полягає у підтримці переговорного процесу для вирішення грузино-абхазького конфлікту під егідою ООН. ОБСЄ вважає, що остаточний статус Абхазії може бути вирішений шляхом мирних переговорів, сказав С.ПАСІ.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект