НОВИНИ

21.06.2007 | Україна дала НАТО низку обіцянок
За матеріалами - Українських новин

Президент України Віктор Ющенко підписав указ, спрямований на виконання цільового плану Україна-НАТО на 2007 рік у рамках Плану дій Україна-НАТО. Президент доручив Кабінету міністрів забезпечити виконання заходів цільового плану.

Ющенко: Від розмов переходимо до конкретних справ

Україна зобов’язалася перед НАТО впродовж року прийняти Податковий кодекс, а також внести зміни до Бюджетного кодексу щодо удосконалення процедур бюджетного процесу, керування бюджетними коштами та контролю за їх використанням.

Україна також зобов’язалася перед НАТО завершити реформування податкової системи до 2015 року.

Україна зобов’язалася перед НАТО провести кодификацію виборчого законодавства і забезпечити виконання закону Про державний реєстр виборців у 2007 році.

Україна зобов’язалася перед НАТО впродовж року прийняти Податковий кодекс


Україна пообіцяла забезпечити безпеку нафто- і газопроводів у 2007 році шляхом установлення технічних засобів охорони на їхніх лінійних частинах і стаціонарних об’єктах.

Україна зобов"язалася перед НАТО вивчити можливість участі України в міжнародних силах сприяння безпеці в Афганістані під егідою НАТО в 2007 році.

Україна також повинна надавати повітряний коридор для здійснення перельотів військово-транспортних літаків держав-членів НАТО через територію України в рамках участі в операції в Афганістані та продовжити консультації з військовими структурами НАТО і двостороннє співробітництво з державами-членами НАТО, органами влади Іраку й Афганістану для визначення параметрів оптимального внеску України в їхній мирний розвиток.

Україна зобов’язалася перед НАТО розширювати сферу участі українського миротворчого персоналу в миротворчих місіях

Україна має розробити і впровадити новітні технології утилізації озброєння, військової техніки, боєприпасів та компонентів ракетного палива


Організації Об’єднаних Націй у 2007 році.

Україна має розробити і впровадити новітні технології утилізації озброєння, військової техніки, боєприпасів та компонентів ракетного палива за підтримки вітчизняних підприємств та іноземних інвесторів у 2007 році.

Україна зобов’язалася перед НАТО сприяти розв’язанню "заморожених" конфліктів у Молдові, Грузії й Азербайджані в 2007 році.

Україна має провести українсько-російські переговори з демаркації державного кордону в 2007 році і провести переговори з Росією про делімітацію державного кордону в Азовських, Чорному морях і Керченській протоці для завершення її правового оформлення в 2007 році.

Нагадаємо, міністерство оборони України переходить на кодификацію предметів постачання за стандартами НАТО.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2021. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект