НОВИНИ

20.06.2007 | Віталій Кличко нагородив тележурналістів, що висвітлюють теми євроатлантичної інтеграції
Джерело - Сайт НЦЄАІ України

19 червня радник Президента України Віталій Кличко взяв участь у церемонії нагородження лауреатів конкурсу "Найкращий телевізійний проект про НАТО і політику євроатлантичної інтеграції України", що була організована фондом "Європа XXI" та фундацією "Громадськість" за підтримки посольства Великої Британії в Україні.

 "Україна рано чи пізно буде в ЄС. Це даність. Питання тільки в тому, коли це станеться. Роль журналістів в цьому процесі важко переоцінити. Я закликаю журналістів якамога ширше інформувати громадськість щодо Євросоюзу та Північноатлантичного Альянсу. Тому що саме через вакуум правдивої інформації про ці європейські інститути виникає багато міфів і, як результат, острахів", - заявив у вступному слові Віталій Кличко. Політик привітав переможців та вручив їм пам ятні дипломи та призові в розмірі від 2 до 5 тисяч гривень.


 Найкращою програмою був визнаний "Один тиждень. Після виборів" каналу К1, в одному з випусків котрої розповідалось про антинатівські маніфестації у Феодосії в червні 2006 року. Другий приз у цій же номінації отримав ведучий 5-го каналу Єгор Соболєв за випуск передачі "Чи на 5? Україна: вступ до НАТО. Чого ми боїмося?"

У категорії "Найкращий телесюжет" переміг сюжет Максима Соколова (ICTV), друге місце розділили репортери каналів "Тоніс" та СТБ. Заохочувальні призи дісталися журналістам регіональних телекомпаній.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект