НОВИНИ

20.06.2007 | Каспаров закликав Захід не вважати Путіна демократом
За матеріалами - Korespondent

Лідер Об’єднаного громадянського фронту (ОГФ) Гарі Каспаров попросив західних лідерів більше не ставитися до президента Росії, як до демократа.

 Каспаров закликав Захід не вважати Путіна демократом

Він також заявив, що боїться за свою безпеку в Росії і пообіцяв продовжити боротьбу за демократію в країні.

"Я - звичайна людина, у мене є страх за себе - за мою фізичну безпеку й за дорогих мені людей. Будучи одним з лідерів російської опозиції, я не можу відгородити себе від небезпек, що загрожують у Росії всякому, хто бореться й протистоїть путінському режиму. Росія сьогодні - поліцейська держава, яка переховується під маскою демократії від міжнародного співтовариства, - заявив колишній чемпіон світу з шахів, виступаючи у вівторок перед членами канадського Empіre Club у Торонто. - Ми просимо, щоб лідери вільного світу перестали звертатися до з Путіна, як до демократа. Ми просимо покінчити з лицемірством".

На думку лідера ОГФ, Захід повинен продовжувати ділове співробітництво з Росією, але в тому ж дусі, що й з Китаєм: "Канада, США і Європа активно співпрацюють з Китаєм у сфері бізнесу, але ніхто не поспішає називати керівників Китаю демократами".

Каспаров також пообіцяв, що коаліція Інша Росія буде боротися за політичну реформу, яка скоротить вплив президентської адміністрації, яка зміцнить судову систему й правоохоронні органи й поверне федералізм.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект