НОВИНИ

19.06.2007 | Міноборони порозумілося з керівництвом Одеської області щодо проведення навчання “Сі Бриз-2007”
Джерело - Сайт "Україна - НАТО" МЗС України

В Одесі відбулася зустріч командувача військами Південного оперативного командування Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенанта Івана Свиди та першого заступника командувача Військово-Морських Сил ЗС України віце-адмірала Віктора Максимова з головою Одеської обласної ради Миколою Скориком.

Основний лейтмотив зустрічі полягав у вирішенні питань належної організації і проведення на території Одещини спільного українсько-американського військово-морського навчання із запрошенням представників інших країн “Сі Бриз-2007”.

В ході зустрічі генерал-лейтенант Іван Свида, віце-адмірал Віктор Максимов та Микола Скорик обговорили широке коло питань, пов’язаних з проведенням майбутніх маневрів.

Учасники зустрічі не оминули й питання організації взаємодії між військовими структурами, органами місцевої влади й правоохоронними органами на випадок можливих акцій протесту.

Як зазначив голова Одеської обласної ради Микола Скорик, облрада як законослухняний орган працюватиме над тим, щоб навчання пройшло спокійно, без зайвих інцидентів.

- Заборонити політичним силам висловлювати свою думку за допомогою акцій протесту ми не можемо, адже ми живемо в демократичній державі. Якщо акції протесту відбуватимуться, наше завдання полягає в тому, щоб не допустити жодних правопорушень, щоб не постраждали іноземні громадяни, щоб не постраждав імідж нашої держави, - підкреслив Микола Скорик.

У свою чергу перший заступник командувача Військово-морських Сил ЗС України віце-адмірал Віктор Максимов наголосив, що навчання серії “Сі-Бриз” проходитимуть на території нашої країни вже вдев’яте і запевнив, що вони будуть організовані, як і раніше, з дотриманням усіх заходів безпеки.

- Мені дуже приємно, що ми знайшли взаєморозуміння з керівництвом облради. Перед цим я зустрічався з керівництвом правоохоронних органів, портів. Я вважаю, що Одеса може спати спокійно, миротворчі навчання пройдуть тихо, без будь-яких питань, - зазначив віце-адмірал Віктор Максимов.

- Ми знайшли з керівництвом Одеської області взаєморозуміння щодо важливості проведення навчання “Сі Бриз-2007” для авторитету нашої держави й авторитету Збройних Сил України, - зазначив командувач військ Південного оперативного командування генерал-лейтенант Іван Свида. - Ці навчання завжди проводилися на високому рівні, і я упевнений, що вони пройдуть нормально. Політичні сили, які виступають проти проведення навчання “Сі Бриз-2007” матимуть можливість висловлювати свої погляди в рамках чинного законодавства.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект