НОВИНИ

19.06.2007 | Янукович дасть спрощені візи тільки після того, як відновить "ланцюг" із Ющенком?
За матеріалами - Інтерфакс-Україна, Української правди

Наступний раунд переговорів з підготовки нової угоди Украина-ЄС має відбутися з 2 по 6 липня в Києві.

Про це заявила комісар ЄС з питань зовнішніх відносин Беніта Ферерро-Вальднер у Люксембурзі в понеділок на спільній прес-конференції після засідання Ради Украина-ЄС із питань співробітництва, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Ми будемо створювати широкі можливості для нашого співробітництва", - підкреслила вона, говорячи про триваючу роботу над новою поглибленою угодою Украина-ЄС.

Також представники європейської сторони підкреслили, що вони високо оцінюють підписані в понеділок угоди.

Голова міністерства закордонних справ Німеччини, яка у даний час головує в ЄС, Франк-Вальтер Штайнмайер назвав підписані угоди зі спрощення оформлення віз, про реадмісію та про сталь дуже важливими.

"Це (спрощення візового режиму) створить можливість контакту між простими людьми в Україні та у Європейському Союзі, це - задача політиків - зблизити людей", - зазначив він.

У свою чергу прем'єр-міністр України Віктор Янукович, відповідаючи на запитання журналістів про час вступу в силу даної угоди після його ратифікації, зокрема, висловив думку, що з цією метою мають бути відновлені "відповідні ланцюги" усіх гілок влади в Україні.

"Як тільки це відбудеться, ми почнемо виконувати наші зобов'язання перед партнерами й українським народом", - підкреслив він.

Як відомо, 18 червня Україна і ЄС підписали угоду про спрощення одержання віз і реадмісію, а також про збільшення квот для України на постачання деяких сталеливарних матеріалів.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект