НОВИНИ

18.06.2007 | У столиці Молдови новий мер, йому 28 років, і це не комуніст
Джерело - УНІАН

Новим мером Кишинева обраний представник ліберальної партії Молдови, 28-річний юрист Дорін Кіротоаке. За інформацією секретаря Центрвиборчкому Молдови Юрія Чокана, в другому турі виборів, який відбувся в неділю, за Кіротоаке проголосували близько 59 відсотків виборців, хоча до початку виборів  перемога його опонента, в.о. мера столиці, члена партії комуністів, 42-річного інженера Вячеслава Іордана здавалася аналітикам вірогіднішою.

Чокан застеріг, що це дані після підрахунку 90 відсотка бюлетенів. Проте, на його думку, вони сильно не зміняться і перемога Доріна Кіротоаке не викликає сумнівів.

Дорін Кіротоаке - заступник голови Ліберальної партії Молдови. Юрист за освітою, він вчився в Бухаресті й Парижі.

Всього в Кишиневі було відкрито 285 виборчих ділянок, у списки для голосування було включено 580 тисяч виборців. У першому турі Іордан і Кіротоаке набрали, відповідно, 28 і 24 відсотки голосів. Розрив між ними становив лише 3500 голосів.

Вчора в Молдові пройшов другий тур виборів до місцевих рад. За інформацією прес-служби центральної виборчої комісії республіки, явка виборців в середньому по країні склала 37 відсотків.

У Кишиневі на другий тур виборів генерального примара (мера) до урн прийшли 25,53 відсотка внесених до списків виборців. Оскільки, згідно з молдавським законодавством, мінімальний поріг явки виборців для другого туру не встановлений, вибори вважаються такими, що відбулися.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект