НОВИНИ

14.06.2007 | Саркозі переконуватиме Качинського не блокувати конституцію ЄС
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Президент Франції Ніколя Саркозі у четвер здійснить візит до Варшави. Французький державний лідер намагатиметься переконати свого польського колегу утриматися від блокування переговорів щодо майбутньої європейської конституції.

Президент Польщі Лех Качинський наполягає на тому, щоб європейська конституція закріпила новий принцип голосування всередині ЄС. Відповідно до нього, зокрема, Варшава зможе мати більший вплив на процес ухвалення рішень. Якщо ж інші держави ЄС не погодяться, Польща погрожує накласти вето на весь документ.

На думку експертів, єдиним з європейських лідерів, хто може вплинути на позицію цієї країни є якраз президент Франції, оскільки Качинський вважає його своїм найближчим союзником. Якщо Ніколя Саркозі вдасться переконати свого колегу, тоді на саміті ЄС наступної п’ятниці вдасться уникнути нової кризи.

Також цього тижня, слідом за Саркозі, Варшаву відвідають іспанський прем'єр Хосе Луїс Родрігес Запатеро та федеральний канцлер Німеччини Анґела Меркель. Головною темою під час їхніх зустрічей також буде європейська конституція.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект