НОВИНИ

13.06.2007 | Янукович прозвітував перед США, що він усе зробив
Джерело - Оглядач

Прем’єр-міністр Віктор Янукович провів зустріч з Старшим радником Центру стратегічних та міжнародних досліджень Стівеном Пайфером та Надзвичайним і Повноважним Послом США в Україні Уільямом Тейлором. В ході розмови йшлося про політичну ситуацію в Україні та обговорювалися питання українсько-американських відносин. Про це повідомила прес-служба Уряду.

Під час зустрічі Віктор Янукович наголосив, що Урядом виконані усі зобов’язання, передбачені заявою Президента, Голови Верховної Ради та Прем’єр-міністра, зокрема, підготовлено необхідні зміни до бюджету щодо фінансування дострокових парламентських виборів. Парламентом прийнято закони для проведення чесних і демократичних виборів. Залишились зобов’язання, взяті на себе опозицією, щодо складання депутатських повноважень 151 народним обранцем.

"Лише за цієї умови можливі дострокові вибори", - зауважив Глава Уряду. “Без проходження процесу складання повноважень не може бути дострокових виборів”, - сказав Прем’єр-міністр. За його словами, якщо представники опозиції не виконають своїх зобов’язань в контексті заяви Президента, Голови Верховної Ради та Прем’єр-міністра і не складуть повноважень, вони підведуть не лише свої політичні сили, але й Президента.

“Хоча підстав для переобрання Верховної Ради немає, - зазначив Віктор Янукович, - в умовах політичного протистояння проведення чесних і прозорих виборів у відповідності до законодавства може бути одним з варіантів виходу з кризи”.

За словами Глави Уряду, політична криза в Україні стала іспитом на зрілість для влади.

Стівен Пайфер привітав компроміс, досягнутий заявою керівників України. Водночас він зауважив, що політичне протистояння в Україні шкодить її іміджу на міжнародній арені.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект