НОВИНИ

13.06.2007 | Україна у списку країн з великою кількістю жертв торгівлі людьми
За матеріалами - Інтерфакс, Оглядач, Українська служба Радіо Свобода

Україна потрапила до списку країн зі значною кількістю жертв торгівлі людьми. Про це йдеться у доповіді, презентованій у вівторок держсекретарем США Кондолізою Райс.

У доповіді Україну зараховано до групи країн, яким слід приділяти особливу увагу у зв’язку з недостатніми зусиллями з її боку у боротьбі проти торгівлі людьми. Якщо Україна не збільшить свої зусилля, то, відповідно до законодавства США, це може негативно відобразитися на американській допомозі Україні. Держдепартамент США щорічно на запит конгресу готує доповідь про торгівлю людьми у світі.

Уряд України не докладає достатніх зусиль для боротьби із торгівлею людьми. Такий висновок міститься у новому звіті Держдепартаменту США.

Минулого року в Україні збільшилась кількість заарештованих за торгівлю людьми, однак половина засуджених за цим звинуваченням отримала умовний термін.

Українська держава не фінансує заклади для постраждалих від торгівлі людьми, але співпрацює з громадськими організаціями, які цим опікуються, зазначається у звіті.

Держдепартамент США визнав Узбекистан, Іран, Кубу, Венесуелу, Саудівську Аравію, Сирію та Північну Корею країнами, чиї зусилля у боротьбі з торгівлею людьми не відповідають мінімальним стандартам.

Також вперше до «чорного списку» потрапили соратники США — Бахрейн, Кувейт, Оман і Катар.

На ці держави можуть очікувати санкції США, зокрема втрата фінансової та іншої підтримки.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект