НОВИНИ

12.06.2007 | Європейців, які летять у США, зобов’язали реєструватися в Інтернеті
За матеріалами - Газета.Ru, Кореспондент.net

Сполучені Штати з метою запобігання можливих терактів ввели нові правила для громадян 13 країн Шенгенської зони Євросоюзу, які користуються правом безвізового в’їзду в США, повідомила газета La Lіbre Belgіque.

За цими правилами, громадяни Австрії, Бельгії, Німеччини, Греції, Данії, Іспанії, Італії, Люксембургу, Нідерландів, Португалії, Швеції, Фінляндії й Франції повинні за 48 годин до відправлення в США заповнити спеціальну інтернет-анкету.

"За допомогою електронної авторизації ми хочемо підвищити рівень безпеки", - сказав у Брюселі журналістам міністр національної безпеки США Майкл Чертоф. За його словами, безвізовий режим для європейських громадян є "одним з аспектів, які роблять (американців) вразливими".

У цей час США і ЄС ведуть переговори про підписання угоди про обмін даними про пасажирів авіаліній для боротьби з тероризмом. Ця угода дозволила б зберігати нову інформацію про пасажирів протягом  трьох з половиною років, стару інформацію - протягом  восьми років, а також надавати антитерористичним органам прямий доступ до такої інформації через комп’ютери авіаліній.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект