НОВИНИ

11.06.2007 | Президенти України та Росії домовилися переглянути практику оголошення персонами нон-ґрата громадян обох країн
Джерело - Українська служба Радіо Свобода

Віктор Ющенко і Володимир Путін досягли згоди про це під час зустрічі в рамках неформального саміту голів держав — учасниць СНД, що відбувся вчора в Санкт-Петербурзі в Росії.

Керівники двох держав вирішили створити спеціальну комісію, яка вивчить це питання, а при зовнішньополітичних відомствах створять відповідні робочі групи, повідомив Віктор Ющенко.

Ці групи мають упродовж одного-двох тижнів провести консультації за наявними списками щодо обмеження перебування громадян двох країн на території іншої.

За висновками їхньої роботи, за словами Ющенка, такі списки мали б скасовувати «на симетричній основі».

Останній випадок із депортаціями стався минулого вівторка. Тоді до Росії не впустили, а після затримання депортували з її території радника Президента України Миколу Жулинського, який прибув туди приватно, щоб відвідати могилу родича.

Росія так і не пояснила підстав для його депортації.

Раніше того ж дня, в вівторок, із України депортували російського політолога, президента Міжнародного євразійського руху Александра Дуґіна, який від минулого року є персоною нон-ґрата в Україні через звинувачення в «порушенні українського законодавства».


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект