НОВИНИ

04.10.2004 | Данія хоче обговорити питання вступу до ЄС нових сусідів
Джерело - ПроЄвропа

Данія має наміри ініціювати дискусію в Європейському Союзі про вступ до нього країн-сусідів ЄС, які бачать себе членами Європейського Союзу. Про це йшлося під час зустрічі міністрів закордонних справ України Костянтина Грищенка і Данії Пер Стіг Мьоллера в Копенгагені.


Мьоллер у своїй заяві згадав серед нових потенційних членів ЄС Україну, Туреччину і Молдову. Зокрема данський дипломат сказав, що Україна має перспективи членства в Євросоюзі, якщо тільки вона цього побажає, а також наголосив важливість членства України в НАТО. «Це було б позитивним для стабільності в Європі», – сказав Мьоллер і зазначив важливість внеску України в стабілізацію ситуації в Іраку.


Крім того, під час перемовин міністри зосередилися на взаємодії України і Данії в контексті розширення Євросоюзу. Грищенко виступив проти подвійних стандартів у питанні інтеграції різних країн до ЄС. Також Грищенко розповів Мьоллеру про План дій Україна-ЄС, що сторони погодили і який мають намір підписати до кінця 2004 року.


Своєю чергою Мьоллер наголосив важливість того, що Україна прийняла Європейську політику сусідства. Данський міністр також попросив про підтримку Україною членства Данії в Раді безпеки ООН у 2005-2006 роках.


Нагадаємо, що 3 жовтня 2004 року Грищенко відбув до Данії з офіційним візитом
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект